اپراتور بوکامو

اپراتور بوماکو یکی از برندهای مطرح صنعت درب اتوماتیک به حساب می آید، این اپراتور محصول کشور آلمان بوده و به علت کیفیت بالایی که دارد در بیشتر نقاط جهان مورد استفاده قرار می گیرد، در مطلب امروز پارس اپراتور بوماکو مدل SI150 بررسی می کنیم.

اپراتور بوماکو مدل Sl150
تردد و موتور اپراتور:

موتوری که برای این اپراتور در نظر گرفته شده است موتور قدرتمند دانکر آلمان است، این موتور یکی از بهترین و قدرتمندین موتورهای موجود در بازار می باشد.این موتور قدرت جابجایی درب هایی با وزن 150 کیلوگرم برای هر لنگه را دارد.

این اپراتور محدودیت تردد ندارد و مجهز به سیستم عیب میکرو پروسسوری بوده که به وسیله آن هر نوع دخالت و مشکل ایجاده به وسیله سیگنال های مشخص اعلام می شود.

ویژگی های کنترل باکس:
سیستم فرمان هوشمند ( دقت و کنترل بالا در بازو بست سیستم)
محهز به سیستم (encoder )
قابلیت اتصال مستقیم به سیستم هایی نظیر: اطفاء حریق ، کارتخوان
کمترین استهلاک تسمه ی گردان
چشمی های اپراتور بوماکو مدل Sl150
سنسورهای چشمی که برای این اپراتور در نظر گرفته شده است با نام zen ساخت شرکت BEAA بلژیک می باشند، یک چشمی مایکرویو و یک چشمی پرده ای مایکرویو استفاده می شود.

نکته:
چشمی پرده ای همزمان کار چشم مایکرویو چشم فتوسل بین دهنه ای را انجام میدهد.

کلید تعیین وضعیت:
برای اپراتور بوکامو کلید تعین وضعیت دیجیتال با تنظیم سیستم 7 حالته تعبیه شده است:

1- دائم باز 2- قفل 3- اتوماتیک 4- زمستانه 5- فقط خروج 6- فقط ورورد7- کنترل دستی

ویژگی:
به طور معمول اپراتور بوکامو Bocamo (مدل کشویی) قابلیت این را دارند که حتی درب های بالاتر از لت استاندارد و گاها تا هر لنگه 2 متر را نیز بتوانند ساپورت کنند.

خرید اپراتور:
در بازار درب اتوماتیک با برندهای مختلفی مواجه هستیم، که هر کدام از آنها ویژگی های خاص خود را دارند، وجود مدل های مختلف کار انتخاب یک سیستم با کیفیت را کمی با مشکل مواجه کرده است، بنابراین ما به شما توصیه می کنیم برای انتخاب محصولی مطمئن حتما با مشاوران فروش ما تماس گرفته تا یک خرید عالی با تئجه به نیاز خود را داشته باشید.

خانه درباره ماتماس