اپراتور لابل

اپراتور لابل ایتالیا بدون شک یکی از بهترین اپراتورهای درب اتوماتیک موجود در بازار می باشد، این اپراتور ها ساخت کشور ایتالیا و با کیفیت بسیار عالی روانه بازارهای جهانی می شوند،محصولات شرکت لابل ایتالیا توانسته است رضایت حداکثری مشتریان را جلب نماید.

اپراتور لابل مدل EVOLUS90 (ایولوس 90)
لابل 90 را می توان جزء اپراتورهای سریع،قدرتمند و با کیفیت به حساب این مدل دارای موتور آلمانی دانکر و چشمی های بلژیکی ( برند BEA ) ZEN و ZEN SAFE ، هنگر های روان و بدون نقص خود می باشد.

ویژگی های برتر:
ساخت کشور ایتالیا
سرعت عمل بالا
پر قدرت
عملکرد بی سر و صدا و بی نقص در قسمت های مکانیکال
نکته مهم:
این امکان اپراتور درب برقی لابل 90، مانع فشار بیش از حد به موتور می شود و خسارات این حوزه را به حداقل می رساند. همچنین درب لابل مدل evolus90 توان بالایی در باز و بسته شدن مکرر دارد و آمار قابل توجه 4000 بار در روز را از خود ارائه می دهد.

لابل مدل evolus150 ( ایولوس 150)
ایولوس 150 برای درب های سنگین با طول بالا طراحی و تولید می شود، بین ایولوس 150 و ایولوس 90 تفاوت زیادی وجود ندارد و تنها وجه تمایز آنها موتور و توان آن است، اپراتور لابل 150 به میکرو پروسسور هوشمند مجهز بوده و که می تواند به صورت اتوماتیک وزن درب را محاسبه کرده تا یک حد بازشوی استانداردی را برای درب را تعیین کند، این امکان باعث می شود:

فشار بیش از حد به موتور وارد نشود
خسارات ناشی از بخش به کم ترین میزان خود برسد.
ویژگی های برتر:
ساخت کشور ایتالیا
قدرت و کیفیت بالا
قابل اعتماد و مطمئن
مناسب برای مکانهایی با تردد بالا
ثبت تردد روزانه 4000 مرتبه
سرعت بالا (سرعت باز و بسته شدن M/S)
لابل ایتالیا
لابل ایتالیا

موتور دانکر:
اولین ویژگی مهم لابل مدل EVOLUS150 استفاده از موتور قدرتمند دانکر آلمان است،این موتور قادر است درب های سنگین 150 کیلیویی هر لت را به سرعت کم نظیر 0.6 M/S باز و بسته نماید.

نکته مهم:
اپراتور لابل از نظر کیفیت و قدرت موتور یکی از بهترین اپراتورهای موجود در بازار است.

نکته پایانی:
اپراتور لابل ایتالیا جزء محصولات برتر بازار جهانی محسوب می شود، شما قبل از خرید این محصول بهتر است با مشاوران آگاه مشورت نمایید، مشاوران فروش شرکت پارس این آمادگی را دارند به هرگونه سوال شما در زمینه درب های اتوماتیک مخصوصا اپراتور لابل پاسخ دهند.

خانه درباره ماتماس