نماد اعتماد

نماد اعتماد الکترونیکی یک نماد است که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیک به سایت هایی اعطا می شود که ضوابط مشخص و تعیین شده ای را داشته باشند،اینماد به وب سایت هایی دااده می شود که دارای فروش اینترنتی می باشند بنابراین سایت های خبری و وبلاگی نیازی به آن ندارند.

نماد اعتماد الکترونیکی چرا مهم است؟
زمانی که کاربر به سایت فروشگاهی شما مراجعه می کند، چگونه بدون شناخت قبلی، به شما اعتماد کند و مبلغی را برای خرید محصول یا خدمات واریز کنند؟از نظر کیفیت محصول یا وجود واقعی محصول چگونه مطمئن شود؟ وجود نماد اعتماد الکترونیکی یا اینمادمی تواند تا حد بسیار زیادی اعتماد کاربران را جلب کند.

اینماد و جلب اعتمادکاربران:
جلب اعتماد کاربران را می توان مهم ترین مزیت نماد اعتماد الکترونیکی دانست،بنابراین سایتی که دارای اینماد است متعهد می شود که رضایت حداکثری کاربر جهت خرید اینترنتی جلب و به تعهدات خود عمل کند.

نکات مهم اینماد:
سایت های فروشگاهی نیاز به اینماد دارند.
سایت های غیر فروشگاهی،خبری،وبلاگی نیاز به اینماد دارند.
وجود اطلاعات کامل محصول جهت اینماد
درخواست اینماد باید توسط صاحب امتیاز دامنه انجام می شود.
نکته مهم:
جهت دریافت درگاه مستقیم بانکی، قرارداد بستن با اداره پست برای ارسال محصولات باید این نماد را دریافت کرده باشید.

 

اینماد شرکت پارس

چرا سایت شما باید اینماد داشته باشد؟
معرفی سایت شما به عنوان یک سایت رسمی و معتبر
گرفتن درگاه بانکی از بانک های کشور برای سایت
امکان قرارداد با اداره پست و داشتن سیستم تحویل در محل
استفاده از کلیه سرویس های دولتی که برای کسب و کارهای اینترنتی ارائه می شود
اینماد و نظارت بیشتر:
فرشگاه های اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی تحت نظارت دستگاه های مسئول قرار گرفته ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج درتعهدنامه نماد هستند. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با اعطای این نماد هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید لازم به ذکر است که مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی است.

نماد الکترونیکی شرکت مهندسی پارس:
شرکت مهندسی پارس جهت اطمینان مشتریان خود نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت کرده است تا کاربران در هر نقطه از کشورمان بتوانند با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند.

خانه درباره ماتماس