برندهای برتر صنعت درب اتوماتیک شرکت پارس

برندهای برتر صنعت درب اتوماتیک

برندهای برتر صنعت درب اتوماتیک مانند:سایر صنعت ها دارای برندهای مختلفی در بازار می باشد،تمام این برند ها سعی دارند،در این بازار رقابتی مشتریان بیشتری برای محصولات خود بدست آورند،در این مقاله قصد داریم توضیحات جامعی در باره برندهای صنعت درب اتوماتیک برای شما عزیزان ارائه دهیم.

برندهای برتر صنعت درب اتوماتیک / برند های ایرانی:

در سالهای گذشته خوشبختانه کشورمان توانسته است در این صنعت محصولاتی کاملا ایرانی تولید و روانه بازار کند،اما اگر بخواهیم متعصبانه صحبت نکنیم باید این واقعیت را بپذریم که درب های تولید شده در داخل کشورمان نسبت به تولیدات سایر کشورهایی که حداقل در زمینه تولید درب های اتوماتیک سابقه ای چهل ساله دارند،دارای کیفیت کمتری می باشند.

نکته:

برند های ایرانی توانسته اند، در این مدت پیشرفت های خوبی داشته باشند و نسبت به سالهای اولیه تولید محصولات با کیفیت تری را روانه بازار کنند.

برندهای برتر صنعت درب اتوماتیک / مزایاو معایب برند های ایرانی:

 1. قیمیت تمام شده مناسب
 2. تامین قطعات(در برخی محصولات)
 3. ساختار ضعیف محصولات تولیدی
 4. نیازمندی محصولات به سرویس و تعمیرات دوره ای
 5. کیفیت نامناسب بسته بندی
 6. عدم وجود واحد کنترل کیفیت برای اغلب محصولات در خروجی شرکتها
شرکت پارس

برندهای برتر صنعت درب اتوماتیک / برند های اروپایی:

در بین کشورهای اروپایی کشور ایتالیا در صدر تولید درب های اتوماتیک قرار دارد و در این زمینه نقش پر رنگ تری دارد در کنار ایتالیا این کشورها نیز در زمینه تولید درب های اتوماتیک فعالیت دارند:
 • آلمان
 • سوئد
 • سوئیس
 • اسپانیا
محصولات تولیدی اروپا در رقابت با محصولات چینی به هیچ عنوان کیفیت خود را از دست نداده و در بازار سعی دارند مشتریانی را جذب کنند،که به کیفیت اهمیت بیشتری می دهند.محصولاتی که در کشورهای اروپایی تولید می شوند:
 • از نظر کیفیت و قیمت در سطوح مختلفی قرار دارند.
 • از نظر کیفیت قابل قبول می باشند.
اگر می خواهید خریدار محصولات اروپایی باشید به این دو نکته توجه داشته باشید:
 1. محصولی را انتخاب کنید که متعلق به یک شرکت با سابقه،معتبر و ارائه دهنده گارانتی طولانی تر باشند.
 2. محصولات اروپایی باید توسط شرکت­ های معتبر، باسابقه و دارای رزومه ه­ای قوی در ایران پشتیبانی شوند.

برندهای برتر صنعت درب اتوماتیک / برند های چینی:

کشور چین همانطور که در سایر محصولات اقدام به تولید نموده است،در زمینه درب های اتوماتیک نیز بسیار فعال است، و برای شرکت های ارروپایی یک رقیب سرسخت به شمار می رود.
 • محصولات تولیدی چینی به مانند سایر محصولات کیفیت های متفاوتی دارند.
 • به طور کلی محصولاتی که از کشور چین وارد می شوند کیفیت قابل قبولی ندارند.
 • از نظر قیمت آنها پایین تر است.
علت اینکه محصولات چینی در ایران مشکلات زیادی را به وجود آورده اند این است که:
 1. وارد کنندگان محصولات چینی دانش فنی لازم را ندارند و تنها جنبه سودآوری برای آنها مهم می باشد و بیشتر ارزان ترین و بی کیفیت ترین­ محصولات را وارد می ­نمایند.
 2. مشکل دیگر محصولات چینی عدم تداوم در واردات محصولات می باشد و در صورت بروز هرگونه نقصی مصرف کننده با مشکل تامین قطعه مواجه و به ناچار مجبور به کنار گذاشتن سیستم خواهد شد.

پیشنهاد:

شرکت مهندسی پارس با توجه به تجربه­ هایی که در سال­ها گذشته در این صنعت کسب نموده به شما هموطن گرامی این پیشنهاد را می ­دهد در صورتی که تصمیم به انتخاب یک سیستم با کیفیت دارید و نمی خوهید از انتخاب خود پشیمان شوید و از دوباره کاری هراس داریدحتماً با متخصصین فروش ما تماس بگیرید چون آنها برای شما پیشنهادات ویژه ه­ای دارند.

مقالات

Automatic door brandbrandبرندهای ایرانی درب اتوماتیکبرندهای برتربرندهای برتر صنعت درب اتوماتیکبرندهای خارجی درب اتوماتیکدرب شیشه ای اتوماتیکدرب شیشه ای اتوماتیک منحنیشرکت مهندسی پارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =