خرید کرکره برقی / شرکت پارس

خرید کرکره برقی عوامل تاثیرگذار بر آن

خريد کرکره برقی و عوامل موثر بر آن مجوعه ويژگي هاي است که در صورت آشنايي با آنها مي توانيم يک خريد موفق داشته باشيم،امروزه کرکره برقي در اکثر نقاط و مکانهاي مختلف نظير: فروشگاها،مغازه ها،ورودي خانه ها،پارکينگ ها مشاهده مي شوند که نشان دهنده حجم عرضه و تقاضاي اين محصول را دارند

معرفي درب کرکره اي:

به دربي که از تيغه هايي با جنس آلومينيوم، فولاد، و غيره ساخته شده باشد و به شکل روان توسط نيروي چرخشي که يک موتور قدرتمند آن را هدايت مي کند حرکت کند درب کرکره اي يا  کرکره برقي مي گويند.

3 ويژگي مهم:

درب کرکره‌اي(کرکره برقي) کاربري راحتي دارد يک انتخاب همه‌کاره و جمع جور محسوب مي‌شود اين درب‌ها در قالب‌ها و سبک‌هاي مختلفي توليد و روانه بازار مي‌شوند

عوامل خريد کرکره برقی :

امنيت:

صاحبان مشاغل، صاحب‌خانه‌ها و بقيه مردم به دنبال امنيت مي‌باشند، امنيت موضوعي نيست که بتوان آن را ناديده گرفت بنابراين ميزان امنيت درب کرکره‌اي را مدنظر قرار دهيد.

مثال:

درب کرکره‌اي سوراخ‌دار ترکيبي از ميدان ديد و امنيت را به خريدار ارائه مي‌دهد، پنجره‌هاي کوچک اين درب‌ها امنيت را افزايش مي‌دهد و يک آرامش ذهني براي فرد به وجود مي‌آورند.

هزينه:

شايد بتوان مهم‌ترين عامل هر خريدي را ميزان هزينه آن دانست، هرچقدر هزينه بيشتر باشد به طبع کيفيت محصول نيز بالاتر است و مدت‌زمان بيشتري مورداستفاده قرار مي‌گيرند.

بنابراين:

  • دنبال جنس ارزان نباشيد.
  • جنسي باقيمت مناسب و کيفت خوب را انتخاب کنيد
  • خريد شما داراي ضمانت‌نامه معتبر از يک برند شناخته‌شده باشد.

خرید کرکره برقی / شرکت پارس

تاثير کيفيت برخريد کرکره برقی :

مدت‌زمان استفاده از درب‌هاي کرکره‌اي غلتکي بايد زياد باشد و تا چند سال خيال شما از کيفيت آن راحت باشد بنابراين در هنگام خريد حتماً به کيفيت محصول دقت نماييد:

  • درب‌هاي انتخاب‌شده بادوام و باکيفيت باشند.
  • براي اطمينان از کيفيت محصول ارائه‌شده آن را از يک برند يا شرکت معتبر خريداري کنيد.

ساير عوامل موثر بر خريد کرکره برقي:

  • نما و زيبايي
  • کاهش ميزان سز و صدا
  • نيازهاي فردي

نکته پاياني:

شرکت مهندسي پارس اين اطمينان را به شما خريداران محترم مي‌دهد که تمام محصولات خود را باکيفيت بالا و قيمتي مناسب ارائه مي‌دهد، علاوه بر این شما می توانید قبل از سفارش محصول با مشواران فروش ما تماس گرفته و با اطلاعات کامل محصول خود را خریداری نمایید.

مقالات

parsdoorsپارامتر خرید کرکره برقیتیغه کرکره برقیخرید کرکره برقیشرکت مهندسی پارسعوامل خرید کرکره برقیکرکره برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =