ups موتور ساید

UPS موتور ساید از لوازم جانبی برخی از موتور های ساید کرکره برقی می باشد،این دستگاه هنگام قطع برق شهری به وسیله باطری که دارد برق مورد نیاز را به موتور کرکره می رساند، در مطلب امروز پارس با این دستگاه بیشتر آشنا می شویم.

واژگان شناسی:
ups(یو پی اس) مخفف کلمه Uninterruptible power supply به معنای منبع تغذیه بدون وقفه می باشد.

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که هنگام رسیدن به مغازه یا زمان رفتن از مغازه برق شهری قطع شده باشد، در این زمان اگر درب وردوی مغازه شما (هنگام بستن مغازه) امنیت خوبی نداشته باشد باید تا زمان وصل شدن برق منتظر بمانید که این مدت زمان انتظار معلوم نیست چقدر طول بکشد، بنابراین به دستگاهی نیاز داریم که هنگام قطع برق به کمک ما بیاید.

UPS موتور ساید چیست:
این دستگاه یک منبع تغذیه الکترونیکی است که وظیفه اصلی آن ، تامین برق در زمان قطع برق شهر است،در این دستگاه دو عدد باطری استفاده می شود که زمان قطع شدن برق شهری الکتریسته لازم را به موتور کرکره رسانده تا شما در زمان قطع برق شهری کرکره را بالا و پایین نمایید.

کدام نوع از موتور ها یو پی اس دارند؟
موتورهای ساید در انواع مختلفی ( 300 ، 600 ، 800 ، 1300 و 1500 کیلوگرم) تولید و روانه بازار میشوند، اما این دستگاه بر اساس یک استاندارد جهانی بر روی مدل های 300 و 600 قرار می گیرد.

آیا موتور توبلار نیز دارای یوپی اس(ups) می باشد؟

این دستگاه علاوه بر موتور ساید بروری موتور توبلار 140 نیوتن نیز تعبیه میشود.

به طور کلی موتورهای دارای ups عبارت اند از:
یو پی اس 1600 ولت آمپر : موتور ساید 300 نیوتن بر متر
یو پی اس 2000 ولت آمپر: موتور ساید 500 تا 600 نیوتن برمتر
یو پی اس 1200 ولت آمپر : موتور توبلار تا 140 نیوتن بر متر
نکته فنی:
بهتر است هر چند وقت یکبار برق را قطع کرده و با استفاده از باطری یوپی اس کار کند،این عمل باعث افزایش طول عمر باطری می شود.

خرید محصول:
برای کسب اطلاعات بیشتر نظیر: قیمت،نوع و کارکرد یوپی اس ها می توانید با مشاوران فروش ما تماس بگیرید.

UPS موتور ساید
UPS موتور ساید

 

مشاوره و فروش:
مشاوران فروش شرکت مهندسی پارس این آمادگی را دارند اطلاعات لازم راجع به محصولات مختلف در حیطه کاری خود را در اختیار شما قرار داده تا با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهید.

خانه درباره ماتماس