کرونا ویروس

کرونا ویروس بیماری که خیلی از مردم جهان تا به امروز به آن مبتلا شده اند و در این میان تعداد زیادی نیز جان خود را از دست داده اند، فعلا تنها راه پیشگیری از این بیماری رعایت پروتکل های بهداشتی است.یکی از این پروتکل ها عدم تماس دست با سطوح مختلف می باشد.

استفاده از ماسک و قطع زنجیره بیماری:
استفاده از ماسک و مواد ضد عفونی کننده تنها راه پیشگیری نیست ما باید به قطع شدن زنجیره انتقال این ویروس کنیم تا هر چه زود تر وضعیت به گذشته برگشته و همه از زندگی لذت ببریم.

درب غیر اتوماتیک:
در بسیاری از امکان دولتی و خصوصی،فروشگاه ها،ادراه ها،شرکت ها و…. از درب های غیر اتوماتیک استفاده می شود، این درب ها روزانه توسط افراد با تماس دست باز یا بسته می شوند.

حال با خود فکر کنید که اگر تنها یک نفر از انها به کرونا ویروس مبتلا شده باشد چند نفر دیگر به این بیماری دچار می شوند در صورتی که هیچ اطلاعی ندارند و همان افراد این زنجیره گسترش می دهند…..

بیمارستان ها و آزمایشگاها:
بیمارستان ها و آزمایشگاه ها نسبت به موارد فوق ضریب خطر بالاتری دارند،در این امکان تا حد امکان باید از درب های اتوماتیک استفاده شود و هرگونه تماس با سطوح مختلف را به پایین ترین حد رساند.

استفاده از درب اتوماتیک یک ضرورت است:
مدیران محترم سازمان هایی که در بالا به آنها اشاره شد تنها با نصب درب اتوماتیک می توانند در قطع شدن زنجیره این بیماری کمک زیادی کنند، درب اتوماتیک چند ویژگی مهم دارد که مدیران بهتر است به آنها توجه نمایند:

سرعت تردد افراد بیشتر می شود.
درب بدون هیچ تماسی باز با بسته می شوند.
اگر فردی بیمار باشد بدون اینکه با درب را تماسی داشته باشد وارد محیط مربوطه می شود.
گردش هوا بهتر انجام می شود.
کرونا ویروس شرکت پارس

سفارش درب اتوماتیک:
مشاوران فروش شرکت مهندسی پارس کلیه اطلاعات لازم در خصوص درب اتوماتیک را در اختیار شما قرار خواهند داد تا شما با آگاهی کامل محصول خود را خریداری نمایید.

انواع مختبف درب شیشه ای اتوماتیک
اسلایدینگ یا کشویی
تلسکوپی
قوسی
گردان
ویژگی های فنی و محصولات شرکت پارس:
کیفیت بالا و قیمت مناسب
بهره گیری از تکنسین های فنی باتجربه
تجربه کاری در نقاط مختلف کشور
ارائه خدمات پس از فروش
نکته پایانی:
همه ما در هر شغل و جایگاهی که هستیم باید نکات بهداشتی را رعایت کرده تا هر چه سریع تر کرونا ویروس از صحنه این کره خاکی محو شود.

خانه درباره ماتماس